top of page

Kärt

Hennoste

NIMI Kärt Hennoste

ERIALA  disain, illustreerimine, kujundamine, küljendamine

HARIDUS Tallinna Ülikool, kunst ja kunstiõpetus

Põhilised tegevusvaldkonnad Fly Illustration OÜ-s on küljendamine ja disain. Alates 2013 teeme koostööd erinevate organisatsioonide ja asutustega: okupatsioonide ja vabaduse muuseum Vabamu, Politsei- ja Piirivalveamet, Eesti Rahvusarhiiv, Morek IT OÜ, Maa-amet, Tervise Arengu Instituut, Tallinna Linnamuuseum, Eesti Meremuuseum jne.

  • Facebook - White Circle

Helve

Hennoste

NIMI Helve Hennoste

ERIALA toimetaja, keeletoimetaja, õigusaktide keeletoimetaja, koolitaja

HARIDUS Tallinna Pedagoogiline Instituut; õigusaktide keeletoimetajate koolitus (justiitsministeerium)

 

Toimetaja ja keeletoimetaja kogemus 25 aastat. Lõpetanud justiitsministeeriumi korraldatud õigusaktide keeletoimetajate täiendusõppe kursuse õigusaktide atesteeritud keeletoimetajana. Töötanud Äripäeva teabekirjastuses ja Inreko Pressis. Eesti inimarengu aruande 2016/2017 keeletoimetaja, toimetanud Eesti Panga dokumente ja väljaandeid, Euroopa Liidu õigusaktide tõlkeid, tarbe- ja ilukirjandust. Koostanud põhikooli ja gümnaasiumi eesti keele õppematerjale.

Pikaajaline koostöö erinevate kirjastuste ja ettevõtetega: Eesti Pank, Innove, Argo, Ajakirjade Kirjastus, Menu, Fookus Meedia, Pilgrim, Eesti Kunstiakadeemia.

 

Täiskasvanute koolitajana on kogemusi 10 aastat Äripäeva akadeemias ja avalikel ning sisekoolitustel, esinenud Äripäeva seminaril „Kuidas sünnib hea tekst?“, Pärnu juhtimiskonverentsil juhtinud keeletöötuba, Rahvakool OÜ-s keelekoolitused „Korrektne eesti keel ja ametlik suhtlus“, sisekoolitused, nt Eesti Pank, politsei- ja piirivalveamet, Are Targa advokaadibüroo, liikluskindlustusfond, Delfi ja Äripäeva ajakirjanikud, Elion, ABB, DPD, tõlkijate liidu tõlkijatele keelekoolitus.

  • Facebook - White Circle

Mida inimesed räägivad?

Sander Jürisson

Hea ja sujuv koostöö näituse kujundamisel. Perfektne lõpptulemus.

Kristiina Õunpuu

Olen tellinud kahe logo disaini Fly Illustration OÜ-st. Hea teenus ja suurepärased ideed. Soovitan!

Sireli Uusmaa

Suurepärane koostöö näituse ja trükimaterjalide kujundamisel. Julgen soovitada! 

bottom of page